soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna Misa BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ

ALCHEMICZNA MISA “DELFINOWY OCEAN” 10” – bezwarunkowa miłość z poziomu czakry wyższego serca, akceptacja, delfinowa energia jedności, łagodnej komunikacji, radości i przyjaźni 

MISA JEST W TONACJI F# oddziałuje na czakrę grasicy czyli tak zwanego wyższego serca {high heart}, czakrę wewnętrznego dziecka, czakrę uzdrowiciela.

DZIAŁANIE TONACJI F# ukierunkowane jest na wzbudzanie uczucia bezwarunkowej miłości i akceptacji na głębokim poziomie.

Dodam tu od siebie, że to uczucie posiada każdy z nas jako dziecko. Wychowywanie dzieci w systemie zasad tak zwanych społecznych (czyli co wypada, a co nie wypada robić, czuć, itp.) i nadawanie potem temu ocen oraz znaczenia, powoduje zamykanie się czakry wyższego serca, a w konsekwencji utratę radości życia i poczucia miłowania (kochania) siebie i innych ludzi, zwierząt, przyrody.

Najczęstszymi objawami zamknięcia czakry wyższego serca są poczucie osamotnienia, chronicznego smutku,  wypalenie zawodowego, obojętność wobec piękna, dobra, skłonność do uzależnień, uwieszanie się na innych wynikające z myślenia “sam nie umiem, nie dam rady”.

Stosowanie dźwięku F# pomoże Ci przypomnieć sobie jak kochałeś i akceptowałeś bezwarunkowo wszystko co Cię otaczało – ludzi, zwierzęta, przyrodę, wydarzenia. Przywrócenie przepływu energii w tej czakrze sprawia, że życie wypełnia się ciekawością, radością i poczuciem szczęścia, które wynika z samego faktu istnienia.

Wibracja tej Alchemicznej Misy na poziomie serca poszerza uczucie przyjaźni, akceptacji, współodczuwania w grupie oraz czystą radość – pozbawioną emocjonalnych zależności i form jej okazywania. Radość jako uczucie jest spokojna i nie podlega wpływom otoczenia, nie jest zależna od wydarzeń – to znaczy, że człowiek czuje radość w sercu, ciesząc się z samego faktu współistnienia, z możliwości doświadczania samego siebie na tle doświadczeń dnia codziennego. Uczuciowa radość nie potrzebuje fajerwerków, by serce było uśmiechnięte. Ono się wewnętrznie uśmiecha, bo jest świadome swojego nieskończonego istnienia i to jest jego radość, a zarazem sens życia.

Na poziomie fizycznym wibracja tej misy wzmacnia w człowieku system odpornościowy aktywując grasicę w przestrzeni energetycznej.

Przypomina o tym, że „JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ” i wspiera aspekt przewodnika, nauczyciela oraz umiejętności współpracy z innymi.

Misa posiada w swoim składzie również złoto. Ono zaś wzmacnia w człowieku każdą wartość uczuciową. Złoto, które z natury jest yang wraz z energią wody kreuje miłość, balans, samorealizację i przystosowuje do współpracy z uzdrawiającymi siłami natury.

Misa „Delfinowy ocean” pokazuje, ogrom potencjału osoby do której wibracja ta jest skierowana. Właśnie o Tobie tu mowa, jeśli ta misa przyciągnęła twoją szczególną uwagę 🙂 Misa ta pokazała, że posiadasz już w sobie tę wibrację i zachęca Cię Ona do dalszej drogi właśnie tą ścieżką.

W pierwszej kolejności poszerzaj tę bezwarunkową miłość do siebie samego/ samej. Zapragnij siebie dla samej siebie/ dla samego siebie. Wcale nie jest to egoistyczne, poprostu jest to zgodne z prawem wszechświata.  Dbając o siebie w każdym aspekcie jesteś pełnym Człowiekiem i masz się czym dzielić. Oczywiście nie zachęcam Cię tu do egoizmu, ale do tego byś zwrócił uwagę że twoje potrzeby dla Ciebie samego są ważne i wygospodarował codziennie chociaż chwilę tylko dla siebie. Pomoże Ci w tym zadaniu ustalenie osobistych granic oraz uświadomienie co tak naprawdę Cię karmi? Bardzo fajnie z tymi tematami radzą sobie delfiny. Miałam okazję zaobserwować to osobiście w ich naturalnym środowisku w oceanie. To było jak objawienie dla mnie zobaczyć jak można dbać o siebie, stawiać granice, bawić się, flirtować, współistnieć z grupą i emanować taką miłością, że aż łezka się kręci w oku ze wzruszenia.

Gdy tacy właśnie dla siebie jesteśmy to całe otoczenie też na tym korzysta. Poprzez ciebie to płynie dalej do innych. Jednak potrzebujemy najpierw zadbać sami o siebie w pierwszej kolejności. Kobieta dba najpierw sama o siebie i Mężczyzna dba najpierw sam o siebie. Dopiero, gdy oboje są pełni mogą tworzyć satysfakcjonującą, lekką i przyjemną relację. Nawet, gdy jesteś już Mamą lub Tatą ta zasada ma swoje korzyści. Gdy jako rodzice jesteśmy wypoczęci, zadbani psychicznie to nasze dzieci naturalnie są zadbane i zadowolone. Pamiętajmy, że dzieci uczą się przez obserwację, więc jeśli widzą Cię notorycznie zmęczonego, poirytowanego to i one tak będą się zachowywały.

Delfiny przypominają o przyjaźni. Proszą byś zapytał/a siebie – Jakim przyjacielem jesteś dla siebie? Delfiny przypominają, że najpierw trzeba być dobrym przyjacielem dla siebie, aby być dobrym przyjacielem dla innych. Spójrz na delfiny jak one przyjaźnią się w grupie, jak wspólnie spędzają czas, jak wspierają się, jak wiele czułości sobie pokazują. Więc delfiny przypominają również o czułości i bliskości w grupie, o serdecznym współistnieniu. Delfiny uwielbiają się czule zaczepiać, zmysłowo głaskać i całować.

Misa ta wybierając człowieka przypomina mu o jego silnym połaczeniu z oceanem. Z jego głębi możesz czerpać moc. Gdy czujesz się zmęczona/y, wyczerpana/y szukaj wytchnienia nad oceanem. Jeśli fizycznie nie możesz znaleźć się nad oceanem, wizualizuj go, powoli zanurzaj się w nim, obmywaj się nim, nurkuj w głąb niego, opadaj swobodnie aż po samo dno na przykład w swojej wewnętrznej podróży. Możesz, także przygotować sobie kąpiel w wannie z dodatkiem 2 kg soli.

Delfiny zapraszają do dziecięcej zabawy, która pozbawiona jest elementów kontroli i oceny. Zabawę tę charakteryzuje: beztroska, lekkość i radość. Delfiny swoją wibracją zapraszają ponadto do „miękkiej” komunikacji pozbawionej ukrytej przemocy.

Do Kobiet: Silny związek z wodą pokazuje, że jest w Tobie piękna Bogini wiele kobiecości, być może jeszcze nie odkrytej. Jeśli jesteś już świadoma swojej kobiecości to czy w pełni umiesz z tego korzystać  i cieszyć się nią?

Do Mężczyzny: Silny związek z wodą, także i u Ciebie pokazuje, że masz w sobie wielkie pokłady czułości, empatii i delikatności. Czy jesteś tego świadomy? Czy umiesz z tego czerpać swoją moc? Czułość i delikatność nie jest wcale zarezerwowana tylko dla kobiet i mięczaków 😉 To podstawowe elementy człowieczeństwa.

Delfiny nazywane są Morskimi Aniołami. Człowiek doświadcza głębokiej wewnętrznej przemiany, gdy delfin go wybiera, aby komunikować się z nim. Kontakt telepatyczny z takim delfinem pozostaje na zawsze.

Pływałam z dzikimi delfinami. Brak słów, aby opisać odczucia jakich doświadczyłam będąc w wodzie wśród stada delfinów. Ich obecność, spojrzenia, dźwięki sprawiły, że poczułam się jak w innym świecie. To Świat akceptacji, współodczuwania, empatii, a zarazem radości, figlarności i swobody. Delfiny również pięknie w tym wszystkim pokazują swoje granice i jak zadbać o swoją integralność. One przypomniały mi o jakościach i pokazały, że jest to wszystko możliwe do wyrażenia. Można być radosnym, dynamicznym (jakby w swoim żywiole zabawy), a jednocześnie uważnym i współodczuwającym inną Istotę, z poszanowaniem granic swoich i tego drugiego, po prostu być prawdziwym Przyjacielem – Człowieka, Zwierzęcia, Drzewa, Rośliny, Rzeki, Morza, Oceanu… One ani się nie narzucają, ani Cię na siłę nie uzdrawiają, one faktycznie zapraszają do współistnienia w radosnej jedności.

Jeśli marzysz o tygodniowej przygodzie z delfinami LUB z wielorybami w dzikim oceanie napisz do mnie. Szykuje się wyprawa!

Kupisz w sklepie Etsy.com – kliknij w link

Wibracja tej misy została zapisana w Perfumach Uzdrawiających – SPIRITUAL MATURITY. NOWOŚĆ 2020!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak powstał ten zapach i co mają wspólnego wieloryby z dojrzałością duchową, możesz przeczytać to na moim blogu.

Perfumy Uzdrawiające Spiritual MATURITY – inicjują do duchowej seksualności opartej na odpowiedzialnej kreacji nowych energetycznych wymiarów, naturalny silny afrodyzjak, balansują energię męską i żeńskąnie pozwalają poddać się na wybranej przez siebie drodze, przeprowadzają przez meandry życia z poczuciem wewnętrznego spokoju i zaufania do swojego czucia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *