soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna Misa MAM TĘ MOC

MISA JEST W TONACJI C , oddziałuje na czakrę podstawy

ALCHEMICZNA MISA Egyptian Blue wnosi wibrację, która harmonizuje w człowieku mądrość Starożytnych z technologią uzdrawiania w przyszlości. Przywraca także w człowieku poczucie mocy i sprawczości.

Misa aktywuje pobieranie energii z procesów alchemii, którą znamy dzięki Bogini Hathor.

Przesłanie Hathor: „Twe matczyne odruchy powodują, że w naturalny sposób chcesz służyć tym, którzy potrzebują pomocy. Jednak musisz również otrzymywać coś od innych, gdyż w przeciwnym razie nie będziesz w stanie dawać. Otrzymywanie stanowi istotę kobiecej energii, a to oznacza że przyjmowanie jest tak samo naturalne jak opiekowanie się innymi i oddawanie im swej energii. Jeśli coś otrzymujesz, możesz więc i dawać. Zacznij dostrzegać dary, które otrzymujesz każdego dnia, może to być doświadczanie pięknej natury lub bliskość ukochanej osoby. Dziękuj za każdy dar wiedząc, że w ten sposób uzupełniasz swą Boską moc dawania innym. Pielęgnuj w sobie kobiecą energię.”

Radosna, ekstatyczna strona Hathor wskazuje na jej kobiecą, prokreacyjną moc.

Miedź, która zawarta jest w Egyptian Blue jest transmiterem niosącym energię do i ze świata duchowego. Metal ten jest związany z planetą miłości Wenus. Wibracja tej misy aktywuje miłość własną do siebie samego. Budzi delikatnie pierwiastek żeński – divine feminine.

Miedź posiada zdolność harmonizowania ludzkiej polaryzacji.

WIBRACJA KOLORU BŁĘKITNY – NIEBIESKI MISY: aktywizuje poznanie, wolność, poczucie odpowiedzialności za wszystko co Człowiek prezentuje, wnosi wyzwolenie z ograniczeń oparte o nadzieję prowadzącą do odczuwania wewnętrznego “Ja”, wewnętrzną moc tworzenia, realizację pragnień, marzeń, siłę woli, panowanie nad własnym życiem, mądrość pozwalającą dostrzegać, że to czym Człowiek emanuje wraca do niego. Poszerza w Człowieku: otwartość, oparcie, szacunek, erotyzm uczuciowy wynikający ze zjednoczenia się z własną uczuciowością, entuzjazm dający lekkość w przewartościowywaniu wartości. Symbolizuje niebo oraz aktywuje pierwiastek męski – divine masculinity.

 WŁAŚCIWOŚCI MISY ALCHEMICZNEJ ’’C’’ EGYPTIAN BLUE PODSUMOWANIE: wibracja misy Egyptian Blue pomaga zrównoważyć poczucie ochrony i opieki dla tych, których kochamy, z osobistą potrzebą wspierania własnej niezależności i wzrostu jako istota duchowa dążąca do odkrycia prawdy o sobie.
Z tą misą przypomnisz sobie stan samopoczucia: “MAM TE MOC!” i ruszysz radośnie do działania, realizowania swojego głęboko skrywanego potencjału.

Wibracja tej misy szczególnie dobrze działa na osoby, które w dzieciństwie były karcone, krytykowane, wyśmiewane za ich szczególne właściwości, talenty, możliwości i wyjątkowe postrzeganie świata.

Ze szczególnymi talentami jest jak z jazdą na rowerze. Gdy tylko ponownie na niego wsiądziesz, przypomnisz sobie jak się jeździ. Z innymi talentami jest tak samo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *