soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna Misa PRAWO DO CZUCIA

ALCHEMICZNA MISA Z PALLADEM – C # czakra seksualna

Ta tonacja misy pomaga człowiekowi odzyskać prawo do czucia. Bez czucia nie ma człowieka.
Czakra seksualna pokazuje nasze społeczne stosunki, jak angażujemy się w relacje, jak przyjmujemy życie.

Misa posiada dodatkową wibrację Palladu. Jest to jasnosrebrno-biały metal szlachetny, który utrzymuje opiekuńczą energię wysokiej częstotliwości.
Jest to energia wiernego przyjaciela.
To umożliwia przebywanie w energi wyższej świadomości, jednocześnie pozostając w pełni ugruntowanym.

Energia Palladu jest doskonałym kompanem do wielowymiarowej podróży, wspierając spójną obecność w podwyższonym stanie świadomości.

Zachęca i wspiera do rozpoczęcia działania i podejmowania nowych wyzwań w życiu.
Grecy uważali energię tego metalu za ochronną, wytwarzali z niego ochronne amulety. Jego nazwę tłumaczyli jako „mała dziewica” co w logice potrójnej bogini oznaczało energię, która wspiera człowieka w byciu niezależną i samodzielną, w osiąganiu wybranej ścieżki z odwagą i swobodą.

Energia palladu poszerza w człowieku odpowiedzialność za jego własne reakcje, czyny i w związku z tym daje człowiekowi prawo wyboru swoich doświadczeń. Kobieta przestrzegając praw praMatki, zna swój potencjał “tu i teraz” oraz kim ona się stanie. Ona wie, że to ona dokonuje wyboru swoich odniesień i w związku z tym nadaje kolor swojemu życiu.

Pallad jest stosowany do szeroko pojmowanego uzdrawiania i wspierania dobrego samopoczucia.
Wspiera człowieka w łączeniu się ze sprzyjącymi mu energiami w celu osiągnięcia dobrostanu.
Nieustanne stosowanie energii Palladu prowadzi do stałej syntezy energii przynoszącej poczucie jedności i uważności na aktualizację idywidualnych możliwości kreacji.

Energia zawarta w palladzie pochodzi od mądrości naszych pierwotnych Praprzodków; dlatego ma tendencję do katalizatora wszystkich działań związanych z poszerzaniem świadomości. Ułatwia inicjowanie i ciągłość podróży wewnętrznych i channelingu, wzmacniając jednocześnie uziemienie. Pozwala na utrzymanie świadomości podczas tych działań. Wspomaga również wychodzenie z powyższych stanów.

Pallad pomaga wstrzymać i zaniechać działania, które pozostają w przestarzałej konwencji, dając impuls do postępu w przekształcaniu życia w wizję nowej i świadomej ludzkości.

Ponadto pomaga w zwiększeniu umiejętności społecznych niezbędnych zarówno do interakcji, jak i do prowadzenia stowarzyszeń, które uzupełniają ten wzrost świadomości ludzkiej.

Pallad skupia sprzyjające energie do rozwoju przedsiębiorczości i podejmowania roztropnych sporów. Wzmacnia także ochronę energetyczną pomagając w odzyskiwaniu ukrytej wiedzy i wewnętrznej mądrości drzemiącej w każdym w Nas.
Wibracja palladu wspiera wszelkie działania artystyczna i szeroko pojęte przedsięwzięcia związane ze sztuką.

Na poziomie zdrowia fizycznego energia palladu wspomaga leczenie schorzeń płuc, kory mózgowej i systemu krążenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *