soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

Perydot Alchemiczna Misa
dźwiękoterapia

Alchemiczna Misa SWOBODNA KREACJA

MISA JEST W TONACJI G# , oddziałuje na czakrę entuzjazmu i zapału. To czakra radości z jaką kochamy, żyjemy i świętujemy życie.

ZASTOSOWANIE TONACJI G# : tonacja wibracji G# łączy z wyższym Ja poprzez wzbudzanie uczuciowej radosnej postawy do życia, swobodną kreację, realizację marzeń i ukrytych, „zakazanych” talentów. Ta alchemiczna misa balansuje działanie tarczycy.

WŁAŚCIWOŚCI PERYDOTU:

Perydot zawarty w tej alchemicznej misie to kamień, który ma zdolność detoksykacji negatywnych emocji. Wspiera równowagę emocjonalną oraz poczucie bycia zaopiekowanym. Budzi w Człowieku wewnętrzny spokój, łagodzi nerwowość, leczy ból emocjonalny i fizyczny. Ponieważ uspokaja układ nerwowy, perydot jest również przydatny w terapii zaburzeń snu. Energia kamienia pomaga zrównoważyć zaburzenia dwubiegunowe i inne formy depresji. Pomaga, także zamanifestować niezbędne zmiany, co jest korzystne zwłaszcza dla osoby z depresją.

Peridot pomaga uwolnić się od zbędnych obciążeń oraz emocjonalnego bagażu. Uczy, że poczucie winy, które zmusza nas do trzymania się czegoś lub kogoś, jest po prostu iluzją naszego własnego wyboru.

WIBRACJA KOLORU ZIELONEGO MISY:  zielony aktywizuje wierność, wiarę w dobro, odwagę w poznawaniu wnętrza, szczerość, otwartość na poznanie drugiego człowieka, miłość, pokorę, poświęcenie, zaufanie intuicji. Zielony kolor sprawia, że etyka staje się wizytówką osobowości. Wspiera jednoczenie się z logiką wnętrza, czyli logiką uczuciową, a nie mentalną.

Redukuje stres, przyspiesza rozwój osobisty, stymuluje umysł i otwiera nowy poziom świadomości i możliwości, jednocześnie eliminując letarg i lenistwo. Zmniejsza uczucie gniewu i zazdrości.   [w tym zagadnieniu bardzo pomocne są również Perfumy Uzdrawiające “ NEROLI BLISS ” ].

Peridot działa najlepiej na tych, którzy przeszli całkowite oczyszczenie i nauczyli się iść dalej. Zapewnia przejrzystość – umożliwiając odnowienie. Mówi się, że Gwiazda Północna pobiera energię Peridotu i, podobnie jak Gwiazdy, można użyć kamienia do poruszania się po swojej ścieżce.

PERYDOT uważany jest za kamień współczucia. Poprzez równoważenie emocji i umysłu perydot zapewnia dobre zdrowie, spokojny sen i spokój w relacjach.

Ten przyjazny, jasnozielony kamień ma, także niesamowitą zdolność inspirowania, pobudzania elokwencji i kreatywności. Przynosi, także zachwyt i dobry nastrój. Przyciąga miłość i uspokaja gniew poprzez odnowienie spojrzenia na to co nas otaczało do tej pory, a widzieliśmy to w czarnych kolorach.

Peridot od dawna uważany jest za potężną pomoc w naprawie i utrzymywaniu przyjaźni i, jak się wydaje, uwalnia umysł od zazdrosnych myśli, które mogą zniszczyć i zepsuć relacje. Kamień ten służy także do ochrony przed „złym okiem”.

Wibracja perydotu rezonuje z częstotliwością wzrostu, więc jest to cenny szlachetny kamień do manifestacji wszystkich wymarzonych rzeczy.

Może zwiększyć pewność siebie i asertywność, zrównoważoną przez cierpliwość i jasność myśli. Jest znany jako kamień dobrobytu i szczęścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *