soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna Misa ZAUFANIE DO SIEBIE

ALCHEMICZNA MISA Z KARNEOLEM – ZAUFANIE DO SIEBIE

MISA JEST W TONACJI D: oddziałuje na czakrę drugą sakralną. Czakra sakralna w niektórych źródłach nazywana jest również czakrą seksualną. Jeszcze inni wyodrębniają czakrę seksualną jako trzecią, następującą po sakralnej.
ZASTOSOWANIE TONACJI D: do uzdrawiania/budzenia łona, również uzdrawianie spraw związanych z mamą/linią kobiet/ogólnie z kobiecością; u mężczyzn także aktywizuje pierwiastek kobiecy obecny w każdym Człowieku (patrz zasada YIN-YANG).
Tonacja D, także pomaga na planie fizycznym wydobyć na powierzchnię prawdziwy plan duszy, czyli dowiedzieć się „kim jestem naprawdę?- a nie kim wyuczono mnie by być”.
Ponadto oddziałuje na sferę materialną.

WŁAŚCIWOŚCI KARNEOLU:
Działa wzmacniająco/uzdrawiająco na czakrę podstawy i sakralną. Intuicja jest aktywowana przez czakrę sakralną. Zamknięta czakra sakralna manifestuje się jako chaos, nadmierna zależność od innych, stłumienie uczuć, niezdolność do odczuwania radości, strach przed zmysłowością lub seksualnością oraz frustracja. Możesz czuć się ospały, nie mieć entuzjazmu do życia i potrzebować stałej stymulacji ze źródeł zewnętrznych jeśli występują zakłócenia na poziomie tej czakry.

Karneol poszerza zaufanie do samego siebie, dzięki czemu Człowiek może zobaczyć swoje życie z szerszej perspektywy i bardziej je docenić. Pomaga zaakceptować naturalne cykle życia takie jak dorastanie, starzenie, bycie rodzicem czy pogodzić się ze stratą najbliższych [w tym zagadnieniu bardzo pomocne są również Perfumy Uzdrawiające “CHAMPACA BLISS” ].

Kamień ten wzmacnia odwagę i ciekawość co bardzo pomaga ujawnić ukryte talenty. To idealny kamień dla osób, które prowadzą bardzo intensywne, a czasami chaotyczne życie. Kiedy jesteś otoczony przez stabilizujące energie karneolu, będziesz nadal funkcjonował na wysokich poziomach energii, jednak z odpowiednim zakotwiczeniem w rzeczywistości.

Karneol oczyszcza barwę głosu. Jest uważany za kamień piosenkarzy. Wzmacnia zaufanie do siebie podczas występów na scenie.

Karneol stymuluje, równoważy i leczy kobiecy układ rozrodczy, w tym macicę, jajniki, jajowody, szyjkę macicy i pochwę. Karneol łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego, nieregularne cykle miesiączkowe, skurcze i może doprowadzić do cyklu miesiączkowego u nastolatki, jeśli okres dojrzewania jest opóźniony zbyt długo.

U mężczyzn karneol polecany jest w przypadku wyczerpania, braku energii, zespole przewlekłego zmęczenia, kłopotach z potencją i kryzysie wieku średniego.


Pomaga kobietom docenić ich ciała i szeroko rozumianą kobiecość, aby szanować ich zdolność do przekazywania życia.

Kamień ten ukierunkowuje do: odpowiedzialnej seksualności, mistycznych doznań seksualnych (hieros gamos), świadomego planowania poczęcia.
Karneol pomaga bezpiecznie przezwyciężyć wszelkie formy przemocy, nadużyć. Jest idealny dla kobiet, które chcą bronić swoich praw lub wykonują duży krok w karierze lub życiu osobistym.

Wibracja karneolu zaprasza obfitość materialną do życia.


Kamień ten może poprawić relacje matki z dzieckiem. Niemowlętom pomaga dostosować się do ich ciał fizycznych. Karneol łagodzi opór dzieci na dyscyplinę. Zapewnia emocjonalne wsparcie dla dzieci i dorosłych chorych na astmę.

WIBRACJA KOLORU POMARAŃCZOWEGO MISY:
pomarańczowy kolor aktywizuje szczerość, sprawiedliwość, pewność siebie, humor, autonomię, więzi, miłość w relacjach, radość życia, sens współistnienia, tworzenie stabilności w relacjach, konsekwencję w podnoszeniu się z upadków, siłę prokreacji, seksualności, rozkoszy, ochrony siebie, swobodę do tworzenia warunków dla własnego wyrazu, tworzenie nowych modeli życia.

WŁAŚCIWOŚCI MISY ALCHEMICZNEJ ’’D’’ Z KARNEOLEM PODSUMOWANIE:
Działanie tej alchemicznej misy jest bardzo intensywne z uwagi na połączenie wielu synergicznych wibracji wspierających czakrę podstawy i sakralną. Mowa tu o dźwięku ukierunkowanym na dwie pierwsze czakry (niektóre źródła podają, że na trzy czakry ponieważ wyodrębniają osobno czakrę sakralną jako drugą i czakrę seksualną jako trzecią), kolorze pomarańczowym i właściwościach karneolu.


Ta misa jest dla tych, którzy chcą budować zaufanie do siebie, odwagę i entuzjazm. Karneol nazywany jest „kamieniem odwagi”, gdyż silnie oddziałuje na nasze centrum aktywności i działania w każdej sferze życia. Można powiedzieć, że wręcz pobudza apetyt na życie.
Aktywuje czakrę podstawy i sakralną, przynosząc napływ siły życiowej, energii seksualnej i twórczej oraz asertywnej woli. Pomaga ujawniać się ukrytym talentom zwłaszcza osobom, których drogą jest muzyka, sztuka, śpiew.
Oczyszcza z negatywnych wzorców w relacjach dając dostęp do wyższych dostępnych częstotliwości, kultywując świadomość prawdy, że wrażliwość i empatia jest w rzeczywistości mocą. Zaprasza do spojrzenia na seksualność w zupełnie niewinnej i subtelnej formie. Co nie oznacza, że pozbawionej namiętności. Karneol to kamień pobudzający namiętność i energię seksualną.

Połączenie tonacji D, koloru pomarańczowego oraz wibracji karneolu wspiera również sferę obfitości materialnej.

Godna polecenia do uzdrawiających zabiegów związanych z szeroko pojętą kobiecością. Zarówno w sferze fizycznej (zamanifesowane choroby kobiece), mentalnej (poczucie skrzywdzenia na linii kobiet) i duchowej (odkrycie kobiecej mocy poprzez niewinność, subtelność i godność).

U mężczyzn misa z karneolem uczy jak zadbać o siebie i swoje otoczenie oraz stymuluje energię seksualną, otwierając bramy do kreatywnej i namiętnej ekspresji swojego męskiego pierwiastka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *