soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna misa MAM PRAWO DO BOGACTWA

Złota terapeutyczna alchemiczna misa wnosi energię obfitości i lekkiego, przyjemnego życia, które układa się bez wysiłku, zgodnie z twoją wibracją i wibracją Wszechświata. Bardzo mocno wzrusza zastany system energetyczny, rozpuszczając mury zbudowane ze strachu. W subtelny, aczkolwiek głęboki sposób rozbiera ze starych masek, pomaga zrzucić „stare szaty” i obejrzeć własne duchowe dziedzictwo. 

Jej wibracja intensywnie wprawia twoje komórki w drgania, które pozwalają gruntownie czyścić pamięć komórkową związaną z biedą, cierpieniem, lękiem o przetrwanie i szeroko pojętym strachem przed niedostatkiem czegokolwiek, zarówno na poziomie materialnym jak i emocjonalnym. 

Energia tej misy wyzwala odczucie, że Wszechświat troszczy się o Ciebie. Przypomnisz sobie stan, jak to jest być totalnie zaopiekowanym i ukochanym. Ten stan dalej wnosi poczucie głębokiego relaksu, rozluźnienia ciała, odpuszczenia gonitwy myśli. Na twojej twarzy pojawi się uśmiech.

Złoto zawarte w strukturze tej Alchemicznej Misy aktywizuje męską energię, czyli energię działania. Ponadto złoto wzmacnia wszystkie stany uczuciowe jakie zostaną pobudzone w Tobie podczas uzdrawiającej sesji w SOUNDspa.pl

Złota alchemiczna misa wykalibrowana jest w tonacji G, która stymuluje czakrę gardła. Właściwe działanie tej czakry umożliwia swobodne wyrażanie się w życiu, zgodnie z twoją wewnętrzną prawdą. Aktywna i zbalansowana czakra gardła ułatwi Ci poznanie KIM JESTEŚ NAPRAWDĘ, a nie na kogo Cię wychowano. Łatwiej będzie Ci wyjść poza schemat „muszę”, „wypada”, „należy tak zrobić”, itp. Przywrócenie optymalnej wibracji dla tej czakry pomoże Ci zachować swoje Ja, niezależnie od warunków czy środowiska w jakim przyjdzie Ci działać. Harmonijnie działająca czakra gardła wspiera Cię, także w wyrażaniu się zgodnie z dyplomacją uczuciową. Oznacza to tyle, że odkryjesz w sobie pokłady siły, dyplomacji i elokwencji, by umieć wyrazić się zgodnie z twoimi wartościami, a w razie potrzeby w elegancki i bezkonfliktowy sposób obronić swoje zdanie, swoje wartości i swoje zachowanie. Ile razy już sobie obiecałeś, że następnym razem już tego nie zrobisz, już się tak nie zachowasz, ale gdy przyszło co do czego nie wiadomo jak i kiedy znowu wskakiwałeś w stare koleiny swoich zachowań, a potem tego żałowałeś?

Misa ta również pomaga „rozpakować” programy wewnętrznego sabotażu, by poznać samego siebie, by stanąć z prawdą o samym sobie twarzą w twarz. Zdzierając z siebie iluzję strachu, że czegoś w Tobie brak, poznasz kim jesteś naprawdę i poczujesz jak to jest wspierać siebie w wyrażaniu własnej unikalnej prawdy. W świecie uczuciowym indywidualność jest podstawową cechą i zaletą Człowieka. Dopiero jak uświadamiasz sobie, że Tobie nic nie brakuje, że jesteś wartościowy i niepowtarzalny to nauczysz się sobie dawać wszystko czego potrzebujesz z lekkością i radością, z poczuciem, że jest to coś naturalnego jak oddychanie. Pomyśl, jeśli zneutralizujesz lęk, że czegoś Ci brakuje, to co zobaczysz po drugiej stronie tego medalu? Kogo zobaczysz? Jak się poczujesz?

Iluzja strachu przez tym, że czegoś Ci zabraknie napędza w Tobie ciągłe działanie. W tym także zawiera się objaw ciągłego rozmyslania typu „ach, co ja mam jeszcze do zrobienia?”, „muszę więcej robić”, „muszę się pośpieszyć”, „muszę więcej zarobić”. Ciągłe działanie lub myślenie o działaniu napędza pewną hormonalną kaskadę, która stale utrzymywana w ciele doprowadza do jego niszczenia, do chorób, do szybszego starzenia. Ile znasz osób, które całe życie pracowały, były ciągle zajęte, dorobiły się majątku, po to by następnie wydać wszystko na leczenie?

Albo ile kaw dziennie (lub innych energetyków) potrzebujesz wypić, by „zmotywować się” do pracy? By obudzić się do życia?

Wszędzie potrzebna jest równowaga. Potrzebujesz działać i potrzebujesz odpoczywać. Wibracja złotej alchemicznej misy pomaga wyważyć te proporcje w sobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *