soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna misa ANDROGYNICZNE JA

Ta piękna fioletowa, opalizująca alchemiczna misa z indem, pierwiastkiem o numerze 49 w okresowym układzie pierwiastków wspiera Człowieka zarówno na poziomie fizycznym jak i duchowym (uczuciowym). 

Badania laboratoryjne w ciągu ostatnich 40 lat wskazują, że ind normalizuje pracę głównych gruczołów takich jak przysadka, podwzgórze, szyszynka. Stymuluje także inne gruczoły wydzielania wewnętrznego do produkcji ludzkiego hormonu wzrostu, DHEA,  melatoniny, steroidów i hormonów tarczycy.

W związku z tym ind wspiera między innymi procesy odmładzania, oraz wchłaniania niezbędnych śladowych pierwiastków, pełniących  kluczową rolę w utrzymaniu optymalnego zdrowia.

Ind jest używany od ponad 80 lat jako środek homeopatyczny (indium metallicum) między innymi do terapii depresji, umysłowego zmęczenia oraz seksualnych perwersji.

Alchemiczna misa z indem na poziomie uczuciowym pomaga wznieść się na wyższy poziom świadomości, tak by zobaczyć Istotę ludzką ponad podziałami, ponad rolami do których zaangażowano Człowieka. 

Z jej wibracją łatwiej jest spojrzeć znacznie szerzej na rolę kobiecą i rolę męską. Z nią łatwiej zobaczyć Człowieka ponad podziałem według płci i przypisanych im społecznie ról. 

Z tą misą łatwiej czyścić stare przekonania, wdruki na matrycy oparte na scenariuszach: patrialchalnym i matrialchalnym. Pomaga wyjść poza utarty schemat uwarunkowania związanego ogólnie z płcią. 

Z tą wibracją łatwiej zobaczyć w mężczyźnie czy też w kobiecie Człowieka, jego/jej uczuciowość, potrzeby związane z istotą człowieczeństwa takie jak miłość, godność, szacunek, współczucie i wiele innych. Nie ma co się tutaj rozpisywać, bo tego poprostu trzeba doświadczyć, aby „zrozumieć”, a nawet tu bardziej adekwatne będzie powiedzieć odczuć i zakotwiczyć ten stan w sobie.

Z wibracją tej alchemicznej misy możesz dostąpić jedności między oba pierwiastkami męskim i żeńskim. Z tego punktu widzenia zobaczysz, że każda energia ma swoją rolę do spełnienia, że nie ma miejsca na przekonanie dotyczące ważności pełnionej roli i jej specyfiki, np. mężczyzna jest…, kobieta jest… 

Albo patrząc z innej strony Alchemiczna Misa z Indem pomaga ujrzeć relacje między kobietą i mężczyzną jako komplementarną. Dzisiaj już chyba nie trzeba długo dyskutować, że zarówno samodzielna kobieta, jak i samodzielny meżczyzna świetnie sobie poradzi w dzisiejszym świecie. Tylko dokąd to Nas jako ludzką rodzinę prowadzi? Dzisiejsza samodzielność zarówno kobiet jak i mężczyzn niestety nie idzie w parze z wartościami uczuciowymi. Nie ma w samodzielności nic złego o ile idzie w parze z braterstwem i siostrzeństwem uczuciowym. 

Wibracja alchemicznej misy z indem wspomaga „trawienie” i ułatwia ruszenie do przodu w relacjach damsko-męskich, jeżeli już tak potrzebujemy to klasyfikować. Czym różni się kobieta od mężczyzny na poziomie duchowym? Przecież każdy ma w sobie dokładnie to samo dziedzictwo duchowe. Każdy Człowiek rodzi się z identycznym majątkiem uczuciowym (czyli duchowym). Więc spójrz, jeśli pozwolisz teraz rozebrać siebie z roli jaką Ci przypisano to walka o udowadnianie, że moje jest mojsze od twojszego, że kobiece jest …, a męskie jest … to łatwiej będzie Ci doświadczyć stanu jedności. 

Stan jedności z drugą istotą staje się stanem odczuwania niesamowitego nurtu miłości, błogości, lekkości, niesamowitej przyjemności. Jest to stan, którego zanim nie doświadczysz samodzielnie, nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić z drugą osobą. Alchemiczna misa z indem pomaga sięgnąć tego stanu.

Jeśli rozbierzemy się z ról, staniemy wszyscy wobec siebie „nadzy” i opuścimy gardę, pozwolimy sobie na bycie niewinnym i bezbronnym jak niemowle to pozwolimy sobie na jedność w nieskończonym polu miłości. Miłość jako siła życia popłynie szerokim oceanem, a my na jej fali wzniesiemy się na wyższe wibracje doświadczając raju na Ziemi.

Kiedy wyjdziemy poza koncepcję płci, wyjdziemy poza koncepcję rozdzielenia, także poza koncepcję dualizmu i braku tego czegoś „niewidzialnego” co tak trudno jest nazwać, zdefiniować, a przede wszystkim odnaleźć kierując się jedynie umysłem i jego analizą. 

Zacznij od odnalezienia swojego androgynicznego Ja – ponad podziałami czym jest męskie i czym jest żeńskie. Androgyniczny stan to stan duchowej samodzielności. W tym stanie możesz być sam/sama lub z drugą osobą. Tylko różnica ta polega na tym, że tu decydujesz z wolnej woli, że chcesz z kimś dzielić życie, a nie że chcesz zapełnić bliżej nie rozpoznane odczucie pustki albo że należy z kimś żyć, trochę jakby ze strachu przed samotnością, społecznym odrzuceniem, a trochę niby z przekonania, że „we dwoje łatwiej”.

MISA JEST W TONACJI D: oddziałuje na czakrę drugą sakralną. Czakra sakralna w niektórych źródłach nazywana jest również czakrą seksualną. Jeszcze inni wyodrębniają czakrę seksualną jako trzecią, następującą po sakralnej.

ZASTOSOWANIE TONACJI D: do uzdrawiania/budzenia łona, również uzdrawianie spraw związanych z mamą/linią kobiet/ogólnie z kobiecością; u mężczyzn także aktywizuje pierwiastek kobiecy obecny w każdym Człowieku (patrz zasada YIN-YANG)

Tonacja D, także pomaga na planie fizycznym wydobyć na powierzchnię prawdziwy plan duszy, czyli dowiedzieć się „kim jestem naprawdę?- a nie kim wyuczono mnie by być”.

Ponadto oddziałuje na sferę materialną.

Aktywuje czakrę sakralną, przynosząc napływ siły życiowej, energii seksualnej i twórczej oraz asertywnej woli. Oczyszcza z negatywnych wzorców w relacjach dając dostęp do wyższych dostępnych częstotliwości, kultywując świadomość prawdy, że wrażliwość i empatia jest w rzeczywistości mocą. Zaprasza do spojrzenia na seksualność w zupełnie niewinnej i subtelnej formie. Co nie oznacza, że pozbawionej namiętności. 

Androgyniczna alchemiczna misa z indem skutecznie wyprowadza z programu przedmiotowego podejścia do seksu, w zamian wprowadzając w świat mistycznych, erotycznych doznań na poziomie spotkania dwóch dusz, które odkrywają wspólnie nieograniczone mozliwości kreacji nowych wielowymiarowych przestrzeni. Zmysłowa przyjemność na takim uczuciowym poziomie jest czymś co wychodzi daleko poza obecnie przyjęte „standardy udanego seksu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *