soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna Misa DROGA DO SAMOREALIZACJI

Ta potężna Alchemiczna Misa pomaga zrównoważyć zbyt analityczny umysł i transmutować blokady, które powodują dysharmonię w systemie ciało-umysł-duch.

Misa Aqua Aura z 24-karatowym złotem głęboko i szybko transformuje pole energetyczne pozwalając na łatwiejsze poszerzenie świadomości z jakiej postrzegamy nasze życie. Energia i kolor misy aktywują energię męską – yang, pomagają złagodzić depresję i podnoszą na duchu. 

Misa ta jest w tonacji A i w związku z tym aktywuje trzecie oko.

Kiedy energia czakry trzeciego oka jest zablokowana próbujemy szukać odpowiedzi na pytanie „jak żyć?” w świecie zewnętrznym, zamiast poszukiwania w samym sobie. Oczyszczenie tej czakry pomaga usunąć wszelkie narzucone bariery i przywrócić zaufanie do Źródła, a tym samym do samego siebie.

Mamy tendencję do szukania odpowiedzi na zewnątrz. Jednakże, ponieważ wszyscy jesteśmy jednym ze Źródłem, każda Istota ma tę samą wiedzę. Niezależnie od tego, czy nazywamy to intuicją, wyobraźnią, percepcją psychiczną, wyraźnym widzeniem lub dokładną interpretacją, wszyscy mamy możliwość jasnego widzenia naszego życia. Kiedy aktywowane jest Trzecie Oko, człowiek sam się realizuje. Nasze złudzenie separacji spada. Jesteśmy połączeni z boską inteligencją w nas i dzięki temu możemy realizować się uczuciowo, zwiększając tym samym naszą wibrację.

Misa ta doskonale koresponduje z misą Divine Mother.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *