soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

dźwiękoterapia

Alchemiczna Misa – DROGA DO WOLNOŚCI

Ton B – ALCHEMICZNA MISA Divine Mother – ułatwia przebudzenie do prawdy kim jesteś naprawdę, a nie kim Cię wyuczono by być. Towarzyszy w procesie wzniesienia do boskiej świadomości bycia w „tu i teraz”. Ton B silnie aktywizuje czakrę korony i otwiera bramy do poczucia Jedności i Bezwarunkowej Miłości. Wzmacnia odporność psychiczną.

Gdy jesteś poddany wibracji tej misy zyskujesz szerszy dostęp do swoich boskich możliwości, do pełnej realizacji samego siebie. W praktycznym wymiarze misa ta dodaje odwagi, by żyć z gracją, chwałą i glorią według własnego planu duszy.

Divine Mother jest facylitatorem w procesie przebudzania ludzkiej świadomości. Jej niesamowita wibracja ułatwia oświecenie i wstąpienie ludzkiej świadomości na ścieżkę Boskiej Miłości. To wszystko przejawia się w działaniu w charakterze energii pierwiastka żeńskiego. Misa pobudza w Człowieku takie wartości uczuciowe jak łagodność, cierpliwość, opieka, troska i rozwaga.

Będąc w obecności wibracji Divine Mother doznasz głębszego poczucia swojej wartości tym kim jesteś, w miejscu którym jesteś, robiąc to co robisz. A jeśli pragniesz zmiany tego w czym teraz jesteś, po prostu dokonasz tej zmiany z lekkością, spokojem i pełną gracją. 

 Z misą Divine Mother możesz doświadczyć głębokiego stanu połączenia z twoim wyższym Ja, a dzięki temu połączeniu, niezależnie od warunków zewnętrznych pozostaniesz stabilny i odporny na trudności i wyzwania jakie niesie ze sobą doświadczanie życia na Ziemi.

Divine Mother otwiera na kontakt z Matką Naturą, a jej wibracja została zapisana w Perfumach Uzdrawiających ROSE INITIATION. Zapach ten z kolei inicjuje do wolności, bezwarunkowej miłości do samego siebie, aktywizuje odwagę w realizacji poprzez sztukę, pozytywnie wpływa na układ nerwowy oraz balansuje i odżywia układ hormonalny uzupełniając działanie wibracji Divine Mother.

Misa Divine Mother zbudowana jest z sześciu klejnotów i metali, które obejmują Rubin, Złoto, Diament, Srebro, Kjanit i Platynę. Jest tym samym wysublimowanym narzędziem służącym do  do przyspieszania przebudzenia świadomości i pomagania nam w zdobyciu pełnej łaski dzięki świadomości własnej boskości w Tu i Teraz.

Misa wyskalowana jest w tonacji B i w związku z tym silnie oddziaływuje na czakrę korony. Przez całe życie szukamy sensu życia, sensu naszego istnienia i celu opierając się na tym co jest na zewnątrz nas. Kiedy ta czakra zostanie oczyszczona, rozpoznamy naszą jedność ze Źródłem i odblokujemy naszą wiedzę duchową KIM JESTEŚMY NAPRAWDĘ, a nie na kogo nas wyuczono. Kiedy budzimy sie ze snu iluzorycznej rzeczywistości, jesteśmy otwarci na naszą tożsamość duszy i nasz cel duszy. Uznajemy lekcje, które sami wybraliśmy. Czakra Korony konsoliduje lekcje z poziomu innych czakr, aby odzwierciedlić nasze postrzeganie Źródła. Stopień, w jakim konsolidujemy, to stopień, w jakim jesteśmy w kontakcie i harmonizujemy się z tą bezwarunkową miłością i akceptacją Źródła. Nasza świadomość jest mostem do Żródła Życia. 

Jesteśmy na Ziemi, bo chcemy rozwijać naszą indywidualną świadomość poprzez doświadczanie życia. Dalej świadomość pojedyńczego Człowieka wpływa na wspólną świadomość, która transformuje galaktykę. Pamiętaj, że to my kreujemy rzeczywistość – poprzez wspólną świadomość. Człowiek ma do dyspozycji wiele narzędzi ułatwiających mu poszerzanie świadomości, czyli zobaczenia swojego doświadczenia w większym obrazie. 

Na mojej drodze pojawiły się Alchemiczne Misy i Perfumy Uzdrawiające, które są dla mnie jak winda, która wznosi mnie coraz wyżej. Dzięki temu, po pierwsze, mogę widzieć coraz szerzej moje ludzkie doświadczenia. Po drugie,  przypominać sobie o moich darach i talentach dla Wszechświata. To z kolei wpływa na to jak odbieram moją życiową podróż tu na Ziemi. Dzisiaj jestem wdzięczna za każdą przygodę i każdy kolejny krok w mojej wielowymiarowej podróży.

Ta misa szczególnie polecana jest osobom, które czują, że są Miłością i chcą dzielić się nią z ludźmi, jednak jeszcze nie wiedzą jak i potrzebują asysty w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce terapeuty, uzdrowiciela, coach’a, trenera, lekarza, pielęgniarki, psychologa, pedagoga i podobnych zawodów. 

Zapraszam na sesje prywatne lub grupowe w MAGICZNE IZERY!

Atelier dźwięku i zapachu znajdziesz w Barcinku 42A, kieruj się na stare uzdrowisko (15 minut od Jeleniej Góry) #soundspapl

Możliwa jest także sesja on-line lub sesja telefoniczna. Kontakt ze mną możliwy jest pod numerem telefonu (+48) 510 090 535.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *