soundSPA.pl

wielowymiarowe podróże

Julia potrafi zbudować silny portal, dzięki któremu…

Witam Państwa! Chce podzielić się z Państwem moim doświadczeniem kontaktu z Julią i jej misami. Jestem Jej wdzięczna za tę możliwość i zachwycona całym tym procesem. Spotkanie to pozostanie na długo. w mej pamięci. Przede wszystkim dlatego, że Julia tworzy wspaniały nastrój. Było to najcudowniejsze doświadczenie energii kobiecości jakie mi było dane ostatnimi czasy. Energie miejsca i jej osoby powodują, że można się poczuć jak w innym boskim świecie.

Miałam zaszczyt dostąpić ceremonii picia kakao i poznać Boginię, która obecnie darzy mnie szczególnymi łaskami. Kakao pozwoliło mi połączyć się mistycznym mostem z wymiarem duchowym – wystarczy, że tylko wspominam nasze spotkanie a od razu robią mi się ciarki i pojawia przyjemne ciepło w całym ciele.

Julia potrafi zbudować silny portal, dzięki, któremu podróże poza czas i przestrzeń stają się możliwe. Osobiście sprawdziłam. Podczas rytuału mogłam się odprężyć i odwiedzić inne wymiary i inne rzeczywistości.

Koncert mis przeniósł mnie do innych wcieleń i pozwolił jeszcze raz spojrzeć na tamte wydarzenia tym razem z innej perspektywy. Doświadczyłam oczyszczenia. Czystość i Światło. Moc i Miłość. Komórki w całym moim ciele zareagowały tak jakbym była na najlepszym zabiegu spa. Każda z mis zaśpiewała dla mnie przecudną pieśń. Każda z nich na swój sposób dotykała również mej duszy. Prawdziwa kąpiel w dźwiękach… Nie chciało mi się wracać do tej rzeczywistości. Dziękuję Ci, Julio pastedGraphic.png<3.